Chcesz dołączyć do Policji? Zobacz, kiedy Rybnicka KMP zaprasza na dyżury rekrutacyjne
Marzenie o noszeniu munduru może stać się rzeczywistością. Komenda Miejska Policji otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy rozważają służbę w szeregach policji. Specjalne dyżury konsultacyjne to szansa na uzyskanie wszystkich niezbędnych informacji oraz złożenie dokumentów aplikacyjnych. To Twoja okazja, by dowiedzieć się więcej o rekrutacji i pierwszym kroku w kierunku kariery w Policji.
  1. Specjalne dyżury konsultacyjne w Komendzie Miejskiej Policji.
  2. Możliwość złożenia dokumentów aplikacyjnych i uzyskania informacji o rekrutacji.
  3. Dyżury odbywać się będą w każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, do godziny 18:00.
  4. Kontakt z Zespołem Kadr i Szkolenia: dostępne są numery telefonów oraz adres e-mail.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie służbą w Policji, Komenda Miejska postanowiła ułatwić potencjalnym kandydatom pierwsze kroki. Od teraz, każdy zainteresowany ma możliwość bezpośredniego kontaktu z odpowiedzialnymi za rekrutację pracownikami. Zespół Kadr i Szkolenia będzie dostępny podczas specjalnych dyżurów, które mają na celu udzielenie wsparcia oraz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące procesu aplikacyjnego.

Spotkania z zespołem będą miały miejsce w wyznaczone dni - każdy pierwszy i trzeci czwartek miesiąca, aż do godziny 18:00. To doskonała okazja, by zasięgnąć informacji bezpośrednio u źródła oraz złożyć potrzebne dokumenty do rozpoczęcia procedury aplikacyjnej. Dla wielu osób może to być pierwszy krok w kierunku realizacji zawodowych marzeń.

Dla wszystkich zainteresowanych, Zespół Kadr i Szkolenia przygotował również możliwość kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Wszelkie pytania można kierować pod numery telefonów 47 85 572 18, 47 85 572 19 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. To szansa na uzyskanie szczegółowych informacji bez konieczności wychodzenia z domu.

Decyzja o dołączeniu do szeregów Policji jest ważnym krokiem w życiu każdego przyszłego funkcjonariusza. Dzięki inicjatywie Komendy Miejskiej, proces ten staje się bardziej przystępny i zrozumiały dla kandydatów. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z możliwości, jakie oferują planowane dyżury konsultacyjne.


Wg inf z: Policja Rybnik