Policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowicach poszukują sprawcy kradzieży roweru marki Unibike Amsterdam w kolorze czarnym o wartości 1500 złotych. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest. na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież jednośladu w rejonie wejścia na teren kopalni KWK Jankowice przy ulicy Jastrzębskiej w Rybniku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że w dniu 2 kwietnia 2022 roku mężczyzna skradł rower w rejonie wejścia na teren kopalni KWK Jankowice przy ulicy Jastrzębskiej w Rybniku. Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Śledczy z Komisariatu Policji w Boguszowicach dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym z Komisariatu Policji w Boguszowicach pod numerem telefonu 47 85 575 10 lub mailowo:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..