Apart Hotel - miejsce stworzone dla Ciebie!

Apart Hotel to nowo wybudowany hotel, który znajduje się w przepięknym Uniejowie. Dla gości miejsce to dostępne będzie od sierpnia 2019 roku. Czym na tle innych noclegowni w Uniejowie wyróżnia się Apart Hotel? Organizatorzy oprócz podstawowych funkcji hotelu, proponują osobom zainteresowanym możliwość świętowania przeróżnych okazji na terenie budynku. Na czym polega organizacja imprez plenerowych, okolicznościowych oraz fenomen tej inwestycji? Sprawdźmy to!

Miejsca noclegowe, które zadowolą najbardziej wymagających gości Uniejowa

Uniejów odwiedzają osoby, które przede wszystkim pragną się zrelaksować oraz napełnić pozytywną energią, która ukryta jest w gorących źródłach uniejowskich term. Apart Hotel wybudowany został w bliskim sąsiedztwie Term Uniejowskich co pozwala na wiele korzystnych dla klienta rozwiązań. Hotel ten to odpowiedź mieszkańców Uniejowa w związku z zapotrzebowaniem miejsc noclegowych w Uniejowie, które będą odpowiednio dostosowane do przyjęcia dużych grup zorganizowanych i nie tylko. Zarówno mieszkańcy tego malowniczego miasta jak i jego goście oprócz miejsc noclegowych w Hotelu Apart mogą również spędzić niezapomniane chwile na jednej z imprez okolicznościowych, której organizatorem będą pracownicy Hotelu Apart w Uniejowie. Co więc musimy wiedzieć o kompleksowej organizacji imprez w tym miejscu?

Jubileusze, wesela i inne imprezy okolicznościowe czyli wszystko to co Apart Hotel ma do zaoferowania swoim gościom.

Wesele, urodziny najbliższej osoby albo wydarzenia firmowe zorganizowane w hotelu? Brzmi wspaniale! Obsługa na najwyższym poziomie, a po skończonej zabawie można szybko znaleźć się prawie we własnym łóżku. Apart Hotel podejmuje się kompleksowej organizacji imprez plenerowych, firmowych, okolicznościowych oraz tych zorganizowanych pod szczególnym nadzorem i wytycznymi klienta. Jak więc zorganizować dobrą i niezapomnianą imprezę? Przede wszystkim należy wybrać miejsce, a najlepszym miejscem w Uniejowie oraz jego okolicy jest oczywiście Apart Hotel. Jego niezliczone udogodnienia takie jak na przykład ilość miejsc noclegowych czy chociażby bliskie sąsiedztwo słynnych term uniejowskich, stawiają go na podium spośród miejsc jemu podobnych. Po spotkaniu osób zainteresowanych wynajęciem sali hotelowej z pracownikami hotelu odpowiedzialnymi za przygotowanie wydarzenia pod życzenie klientów, pracownicy zabierają się do ciężkiej pracy, która zakończona będzie wynikami oczekiwanymi przez klientów.

Spotkania biznesowe, wykłady oraz szkolenia w Apart Hotel czyli połączenie obowiązków z przyjemnościami.

Oprócz organizacji imprez okolicznościowych, Apart Hotel jest również organizatorem imprez firmowych, wykładów oraz szkoleń. Jest to idealne miejsce zarówno na ciężką pracę jak i zasłużony odpoczynek tuż po. Dzięki dostępności czterech klimatyzowanych oraz wyciszonych sal konferencyjnych, Apart Hotel będzie miejscem gdzie podpisywać będzie się tylko korzystne umowy oraz spędzać mile czas na przeróżnych szkoleniach i firmowych imprezach zorganizowanych. Osoby odpowiedzialne za organizacje imprez firmowych mają za zadanie dbać o przygotowanie sali na wykłady oraz szkolenia, zapewnić uczestnikom dostęp do cateringu lub zorganizować przerwę kawową, zadbać o zapewnienie uczestnikom imprezy rozrywki na czas wolny oraz przede wszystkim przygotować nocleg dla uczestników imprezy. Jeśli interesuje Państwa oferta hotelu Apart nie zwlekajcie i już dziś skontaktujcie się z pracownikami hotelu w celu ustalenia pierwszych warunków współpracy.