Rybniccy śledczy poszukują podejrzewanego o kradzież. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież telefonu komórkowego w jednym ze sklepów w Rybniku przy ulicy Żorskiej. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o kontakt z dyżurnym w Rybniku – tel. 47 85 572 55 lub Wydziałem Kryminalnym tel. 47 85 572 80.

Do kradzieży doszło 8 sierpnia 2022 roku, w jednym ze sklepów w Rybniku, przy ulicy Żorskiej. Skradziono telefon komórkowy marki Xiaomi 11 LTE Lite 5G NE 8+ 128GB koloru czarnego powodując straty w wysokości ponad 2 tysięcy złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały zdarzenie. Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 47 85 572 80.


 

  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież telefonu komórkowego.
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież telefonu komórkowego.
  • Mężczyzna podejrzewany o kradzież telefonu komórkowego.