Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Policjanci z Grupy Szybkiego Reagowania regularnie doskonalą swoje umiejętności, aby skutecznie zatrzymywać najgroźniejszych przestępców. Świetna kondycja fizyczna, mocna psychika i odwaga – to tylko niektóre cechy, które posiadają ci policjanci. Niedawno szkolili się z żołnierzami Wojsk Specjalnych.

Nieetatowa Grupa Szybkiego Reagowania w rybnickiej komendzie, to dziesięciu świetnie wyszkolonych policjantów. Jest to grupa pasjonatów, którzy wiele czasu poświęcają na ćwiczenia i doskonalenie swoich umiejętności. Każdy z nich trenuje spoty walki i znakomicie posługuje się bronią. Wkraczają do akcji, kiedy trzeba wykonać niebezpieczne zadanie. Są to przede wszystkim zatrzymania groźnych przestępców z naszego regionu, lub innych miejsc kraju, gdzie czynności prowadzą rybniccy śledczy. Służba w tej elitarnej grupie wiąże się z ciągłą gotowością i dużym ryzykiem. Należą do niej wysportowani i silni psychicznie funkcjonariusze. Możliwość wspólnych ćwiczeń i wymiany doświadczeń z innymi służbami, jest bardzo cenna dla policjantów z rybnickiej GSR. Podczas ostatniego szkolenia, nasi stróże prawa trenowali z żołnierzami Wojsk Specjalnych, gdzie wspólnie szlifowali swoje umiejętności.

  • policjant gsr trzyma pistolet maszynowy. Widoczna naszywka na ramieniu gsr śląsk. w tle idzie drugi policjant gsr oraz stoi żołnierz
  • policjant w mundurze ćwiczebnym i kasku celuje bronią do tarczy w pomieszczeniu
  • zbliżenie na gałąź drzewa iglastego. w tle 4 policjantów gsr z bronią
Ładowanie odtwarzacza...

1000 Znaków do wykorzystania