Brak miejsc na Noc z Andersenem - zapisz się na listę rezerwową!

2 min czytania
Brak miejsc na Noc z Andersenem - zapisz się na listę rezerwową!

Już wkrótce odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie najmłodszych miłośników literatury! Noc z Andersenem zbliża się wielkimi krokami, a zapisy na to niezwykłe wydarzenie ruszają już 10 marca!

  • Biblioteka Główna w naszym mieście zaprasza na Noc z Andersenem
  • Nie przegap szansy na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Biblioteka Główna w naszym mieście zaprasza na Noc z Andersenem

W piątek, 4 kwietnia 2025 roku, Biblioteka Główna przy ul. Szafranka 7 stanie się magicznym miejscem pełnym przygód i literackich inspiracji. To międzynarodowa impreza organizowana z okazji urodzin Hansa Christiana Andersena, znanego bajkopisarza, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. W programie wydarzenia przewidziano szereg atrakcji, które z pewnością dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach literacko-plastycznych Podróże po literaturze”, podziwiać pokaz iluzjonisty Czary mary” oraz bawić się podczas animacji ruchowych Ciocia Klocia - Kreatywna Animacja”.

Nie przegap szansy na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu

Zainteresowani rodzice powinni pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy rozpoczną się 10 marca pod numerem telefonu 32 42 23 541 wew. 3 (Oddział dla dzieci i młodzieży). Warto zaznaczyć, że wydarzenie skierowane jest wyłącznie do dzieci w wieku od 6 do 10 lat, które są czytelnikami naszej biblioteki. Data: 4 kwietnia 2025
Godzina: 17:30-22:30
Miejsce: Biblioteka Główna, Oddział dla Dzieci i Młodzieży, ul. Szafranka 7 Niech to będzie wieczór pełen magii i radości! Zachęcamy do zapisów i życzymy wszystkim uczestnikom niezapomnianych chwil spędzonych w towarzystwie literackich postaci!

Na podstawie: Biblioteka w Rybniku

Autor: krystian