DK Rybnik-Chwałowice: Mieszko Minkiewicz stand-up | 6.04.2024
Czy jesteś gotowy na dawkę dobrego humoru z nutą intelektualnego smaczku? Mieszko Minkiewicz, ceniony stand-uper o literackim zacięciu, zawita do Rybnika-Chwałowic z najnowszym programem komediowym "Lajcik". Oczekuj niespodziewanych zwrotów akcji i błyskotliwej satyry - zarezerwuj wieczór 6 kwietnia na solidną porcję śmiechu!
  • Mieszko Minkiewicz przyjedzie do Rybnika-Chwałowic z nowym programem stand-up "Lajcik".
  • Występ komika odbędzie się 6 kwietnia 2024 roku o godzinie 19:00.
  • Bilety na wydarzenie są dostępne wyłącznie online po cenie 50 zł.

Nie lada gratka czeka miłośników humoru z wyższej półki. Mieszko Minkiewicz, polonista z powołania i komik z pasji, znany z przemyślanych żartów i doskonałego wyczucia słowa, zaprezentuje swój najnowszy materiał "Lajcik". Mieszko zebrał pochlebne recenzje za swoje poprzednie występy, a jego zdolności komediowe były doceniane nie tylko na scenie stand-upu, ale również w popularnych programach telewizyjnych oraz w roli gospodarza internetowego podcastu "Ogólnie polecam".

W rybnickim Domu Kultury Chwałowice publika będzie miała okazję doświadczyć unikalnego stylu Minkiewicza, który łączy w sobie bezpośredniość z subtelnym intelektem. Jego występy to coś więcej niż zwykły stand-up – to intelektualna gra słów, która potrafi jednocześnie bawić i skłaniać do refleksji.

Zapewniamy, że bilet w cenie 50 zł to niewielka inwestycja, która przyniesie ogromną dawkę radowania się z życia. Aby stać się częścią tego wyjątkowego wieczoru, konieczne jest wcześniejsze zakupienie wejściówki. Zapraszamy do internetowego zakupu – bądźcie pewni, że to będzie jeden z tych wyjątkowych wieczorów, o których nie zapomnicie jeszcze długo po jego zakończeniu.


Według informacji z: DK Rybnik-Chwałowice