Biblioteka Publiczna Rybnik: Nowa pula kodów do serwisów e-booków i audiobooków
Zanurz się w świat literatury cyfrowej z Rybnickiej Biblioteki Publicznej! Nadejdzie nowa fala kodów dostępu do popularnych serwisów z e-bookami i audiobookami, które zmienią Twój sposób postrzegania czytania. Nie przegap szansy, by odkryć nowe tytuły!
  • Nowe kody dostępu do e-booków i audiobooków dostępne na początku lutego
  • Rejestracja przez internet to klucz do zdobycia kodów
  • Ograniczona liczba kodów udostępnianych w pierwszym roboczym dniu miesiąca

Mieszkanki i mieszkańcy Rybnika, którzy cenią sobie cyfrową formę literatury, zyskają kolejną szansę na dostęp do szerokiej gamy tytułów. Biblioteka Publiczna w Rybniku ogłosiła, że już 1 lutego rozpocznie się dystrybucja nowej puli kodów dostępu do serwisów takich jak Legimi, Empik Go, BIBLIO Ebookpoint i IBUK Libra. Zmieniając sposób na rozpowszechnianie kodów, biblioteka przechodzi na bardziej nowoczesną formę – od teraz wszystko odbywa się online, jak strumień wiedzy płynący prosto do czytelników.

Zainteresowani zdobyciem klucza do krainy wiedzy i rozrywki powinni zarejestrować się na stronie internetowej biblioteki, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer karty bibliotecznej oraz wybraną platformę. To niczym odprawa przed wejściem na pokład cyfrowego statku pełnego książek, który jest gotowy do odpłynięcia w nieznane.

Warto pamiętać, że darmowe kody będą dostępne od samego rana 1 lutego, a ich liczba jest ograniczona i rozdzielana na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Biblioteka dba o to, aby każdy czytelnik miał równe szanse, dlatego każda osoba może skorzystać tylko z jednego kodu miesięcznie – niczym jednorazowy bilet do świata literackich przygód.

Jeśli przy próbie rezerwacji okaże się, że nazwa serwisu nie jest już dostępna, to znak, że na ten miesiąc księga jest już zamknięta i trzeba będzie poczekać na kolejną okazję. Wszelkie próby rezerwacji przez e-mail zostaną zignorowane jak echo w pustej bibliotece. Wszystkie niezbędne informacje oraz zasady uczestnictwa w procesie znaleźć można w regulaminie dostępnym u źródła tej literackiej podróży – na stronie biblioteki.


Opierając się na: Biblioteka Publiczna Rybnik