Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w Bogunicach na ulicy Raciborskiej. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, kierujący peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w fiata, którym kierowała 21-latka. W dalszej kolejności kierowca peugeota uderzył w kolejny pojazd, który wpadł do rowu. Kierowała nim 27-latka z powiatu raciborskiego, która została zabrana do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do tego groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 17.00 na ulicy Raciborskiej w Bogunicach. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, 61-letni kierowca ciężarowego peugeota, jadąc w kierunku Adamowic, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka fiata pandę, który wpadł w poślizg. Pojazdem kierowała 21-letnia kobieta, jej na szczęście nic się nie stało. Natomiast ciężarowy peugeot pojechał dalej i zderzył się z citroenem kierowanym przez 27-latkę. Kobieta z niegroźnymi obrażeniami została zabrana do szpitala.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

  • Uszkodzony samochód osobowy.
  • Uszkodzenia wewnątrz pojazdu.
  • Uszkodzony samochód ciężarowy.
  • Uszkodzone wnętrze pojazdu.
  • Uszkodzony samochód osobowy. Miejsce zdarzenia drogowego.
  • Zdjęcie. Widoczny zniszczony samochód