Remont ul. Mickiewicza w Rydułtowach – przystanek Mickiewicza wyłączony

FOT. KM Rybnik
W Rydułtowach zaczynają się prace drogowe, które przestawią na chwilę mapę przystanków. Mieszkańcy i osoby dojeżdżające tramwajami i autobusami zauważą zmiany w organizacji ruchu oraz krótsze dojścia do przystanku zastępczego. Komunikacja Miejska Rybnik zapowiada, że kursowanie linii zostanie utrzymane dzięki rozwiązaniom tymczasowym.
Od dnia 16 marca na odcinku ul. Mickiewicza pomiędzy ul. Raciborską a rondem główny przystanek – przystanek Rydułtowy Mickiewicza – zostaje wyłączony z obsługi. W związku z prowadzonym remontem uruchomiony zostanie przystanek zastępczy przy ul. Ładnej, który będzie obowiązywał przez czas robót drogowych.
Zmiany dotyczą następujących linii obsługiwanych przez Komunikację Miejską Rybnik:
- 10
- 23
- 28
Autobusy tych kursów będą zatrzymywać się przy przystanku tymczasowym przy ul. Ładnej aż do zakończenia prac na odcinku objętym remontem.
na podstawie: Komunikacja Miejska Rybnik.
Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (KM Rybnik). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.
Ostatnie Artykuły

Rajski ptak z Chwałowic czeka na małych twórców i ich domowe ekipy

Woda, tunel i drugie wyjście. Tak mieszkają nutrie w azylu

Chwałowice szykują rodzinny dzień pełen zabawy, muzyki i ruchu

Bezpieczny Maluch znów połączył zabawę z nauką o bezpieczeństwie

Wraki blokują parkingi w Rybniku - straż i spółdzielnie szukają wyjścia

Dlaczego w 2026 roku chcecie wiedzieć dokładnie gdzie trafia Wasz artykuł i jak wpływa to na wyniki SEO

Rybnik testuje europejskie narzędzia. Zdrowie zaczyna się od przestrzeni

Rybnik z nagrodą za inwestycję, która ma wagę większą niż liczby

Remont Mikołowskiej nabiera tempa. Kanalizacja jest już za półmetkiem

Wiadukt między Kamieniem i Leszczynami zamknięty. Rusza wielka przebudowa

Pies, mapa i las w Ochojcu. Dogtrekking przyciągnął 101 duetów

Hulajnogi pod lupą policji - setki wykroczeń przed sezonem

Ruda odzyskała oddech po wielkim sprzątaniu. Kajaki i ognisko domknęły weekend

