Starosta Damian Mrowiec na Dniu Matki w OKiS Gaszowice
Wczorajszy wieczór w Ośrodku Kultury i Sportu w Gaszowicach upłynął pod znakiem wzruszeń i wdzięczności. Starosta Powiatu Rybnickiego, Damian Mrowiec, wziął udział w spotkaniu zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z okazji zbliżającego się Dnia Matki.
  1. Spotkanie z Damianem Mrowcem w OKiS Gaszowice.
  2. Organizacja uroczystości przez KGW Gaszowice.
  3. Podziękowania dla obecnych i wspomnienie zmarłych matek.
  4. Życzenia zdrowia i pięknych chwil dla wszystkich mam.

Obchody Dnia Matki w Gaszowicach to coroczna tradycja, która pozwala wyrazić wdzięczność i szacunek dla matek. W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, uroczystość była pełna emocji i ciepłych słów. Damian Mrowiec, Starosta Powiatu Rybnickiego, podkreślił znaczenie matczynej miłości i poświęcenia.

Spotkanie, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich, stało się okazją do wyrażenia wdzięczności nie tylko dla obecnych matek, ale także do wspomnienia tych, które już odeszły. To wyjątkowy moment, by zastanowić się nad rolą matki w naszym życiu i docenić jej wkład w naszą codzienność.

Podczas uroczystości nie zabrakło serdecznych podziękowań i życzeń. „Zawsze jest za co dziękować i życzyć naszym kochanym mamom wszystkiego najlepszego oraz dużo zdrowia i pięknych chwil w otoczeniu najbliższych” – mówił jeden z uczestników. Tego rodzaju spotkania przypominają nam o wartości rodzinnych więzi i znaczeniu wsparcia, jakie otrzymujemy od naszych matek.


Wg inf z: Powiat Rybnicki