Dom Kultury w Rybniku: Kolejna odsłona Plejady Fajnych Filmów 19 kwietnia o 19:00
Zapraszamy na niezwykły wieczór filmowy w naszym mieście! Już 19 kwietnia o godzinie 19:00 odbędzie się pokaz filmu, który porusza serca i umysły. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego oglądania i refleksji.
  1. Data i godzina wydarzenia: 19 kwietnia, godz. 19:00.
  2. Bezpłatny wstęp dla wszystkich chętnych.
  3. Możliwość spotkania i rozmowy przy kawie i słodkościach od 18:30.
  4. Film opowiada prawdziwą historię walki z polio i siły miłości.

W ramach "Plejady Fajnych Filmów" mieszkańcy naszego miasta będą mieli okazję zobaczyć film z 2017 roku, w którym główne role grają Andrew Garfield i Claire Foy. Opowieść ta przenosi nas w życie Robina, mężczyzny, który miał wszystko - urodę, inteligencję i sukces. Jednak nagle wszystko się zmienia, gdy otrzymuje diagnozę: polio. Choroba ta radykalnie przekształca jego życie, przykuwając go do łóżka szpitalnego i prowadząc do paraliżu.

Jak można odnaleźć nadzieję, gdy życie stawia przed nami tak trudne wyzwania? Film pokazuje nie tylko tragedię choroby, ale także niezłomną wolę walki i głęboką miłość, która może być potężniejszym lekarstwem niż najnowocześniejsze terapie. To prawdziwa historia o przetrwaniu, determinacji i ludzkiej sile ducha.

Oprócz emocjonującego seansu filmowego, organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników na pół godziny przed rozpoczęciem pokazu na wspólne picie kawy i herbaty. To doskonała okazja, by w luźnej atmosferze podyskutować o filmie, podzielić się własnymi doświadczeniami oraz nawiązać nowe znajomości.

Niech ten seans filmowy stanie się dla Was okazją do refleksji nad własnym życiem i wartościami, które są w nim najważniejsze. Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców, którzy pragną spędzić piątkowy wieczór w inspirującej atmosferze, pełnej emocji i ważnych przemyśleń.


Źródło: Dom Kultury w Rybniku