DK Rybnik-Chwałowice zaprasza na festiwal z Agą i Bartkiem Wrzoskiem, 16.03.2024 r.
Marzyciele na kółkach – spotkanie z autorami „Podróżyj” w Rybniku-Chwałowicach

Już 16 marca mieszkańcy Rybnika będą mieli unikalną okazję spotkać się z parą, która rzuciła wszystko, aby podróżować. Agnieszka i Bartek Wrzosek, znani szerzej jako Aga Jess i Bartek z projektu Calluna Trip, podzielą się swoją pasją do klasyków Volkswagen oraz miłością do przygód.

  1. Wydarzenie z Agnieszką i Bartkiem Wrzosek odbędzie się 16.03.2024 r. o godz. 16:30.
  2. Para wspólnie wystąpi w ramach festiwalu w Rybniku-Chwałowicach.
  3. Wrzosekowie opowiedzą o swojej wyjątkowej podróży przez Amerykę.
  4. Są mieszkańcami Mosiny i autorytetami w światowej społeczności podróżników klasycznymi samochodami.
  5. Zachęcą także do uczestnictwa w zlotach klasycznych samochodów.
  6. Agnieszka i Bartek połączyli szkolną miłość z pasją do podróży.

Spotkanie z Agą i Bartkiem to nie tylko okazja, aby usłyszeć o „Ogórkiem przez Amerykę”, ale również, aby zainspirować się do poszukiwania własnych dróg życia poza utartymi szlakami. Historia tej pary przypomina o sile marzeń i potrzebie ich realizacji, nawet jeśli wydają się one odległe. To także przypomnienie, jak ważna jest wspólna pasja, która może stać się motorem do wspólnego podróżowania przez życie, nie tylko metaforycznie. W dynamicznym życiu, ciągłym pośpiechu, Agnieszka i Bartek pokazują alternatywę – wolność na czterech kołach, która prowadzi przez nieznane drogi do niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o swobodzie i podróżach bez ograniczeń, do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. To niepowtarzalna okazja, aby poznać historie z życia wzięte, które przekształciły się w inspirujące opowieści. Dla wielu może to być pierwszy krok do zmiany swojego życia na bardziej przygodowe.


Na podstawie: DK Rybnik-Chwałowice