Dedykowany prezent na ślub 2022

Co kupić w prezencie ślubnym? Upominek i pamiątka w jednym

Dobry prezent na ślub powinien zostać na dłużej z obdarowanymi osobami – dlatego między innymi wiele osób prosi, żeby nie wręczać im kwiatów. Te bowiem już po kilku dniach nadawać się będą do wyrzucenia, nie zostawiając po sobie nawet szczególnych wspomnień. Co więc wybrać w zamian?

Popularną alternatywą dla kwiatów jest wino – często młodzi proszą, by zamiast bukietu przynieść właśnie butelkę. Prawda, że nie jest to rozwiązanie doskonałe, bo prezent tego rodzaju także nie będzie wieczny. Plus jest natomiast taki, że wino z powodzeniem może poczekać dłużej niż kwiaty, nie ma obaw, że zwiędnie czy zepsuje się w jakiś inny sposób.

Czy to koniec możliwości? Oczywiście, że nie.

Bardzo dobry pomysł stanowią prezenty personalizowane – takie, które ozdabia się własnymi napisami, a w niektórych przypadkach zdjęciami (również grafikami bądź ilustracjami). To sposób na to, by nawet z drobiazgu uczynić coś wyjątkowego. Na prezent na ślub – w sam raz.

Co zatem wybrać?

Za przykład niech posłużą kartki okolicznościowe – to rodzaj prezentu, który sprawdzi się w każdej sytuacji, niezależnie od okazji, gustu obdarowanych itp. To również prezent, który z pewnością nie zrujnuje budżetu autora upominku, co przecież często ma wcale niemałe znaczenie. Nigdzie nie jest jednak powiedziane, że kartka z życzeniami musi być jakkolwiek zwyczajna.

Kartka ślubna ze zdjęciem XXL NOWOŻEŃCY dowodzi czegoś zupełnie przeciwnego. Zaprojektowana specjalnie z myślą o świeżo upieczonych małżonkach, robi wspaniałe wrażenie. Co więcej, pozwala na wkomponowanie fotografii obdarowanych w ilustrację na okładce – a żeby mieć pewność, że nikt jej nie przegapi, kartka ma aż 50x70 cm. Jeśli ktoś szukałby sposobu na pogodzenie małego i dużego prezentu jednocześnie, to właśnie odpowiedź.

Kartka ślubna ze zdjęciem XXL NOWOŻEŃCY oryginalny prezent na ślub

Ciekawym pomysłem na prezent na ślub jest też album na zdjęcia wklejane PRAWDZIWA MIŁOŚĆ. Można tu samodzielnie zaprojektować okładkę – a obdarowanym pozwolić na zajęcie się zawartością. Z pewnością swoje miejsce w środku znajdą zdjęcia ze ślubu i wesela, a także podróży poślubnej. Album to też piękna pamiątka – bez wątpienia znakomity wybór!

Niespodzianka na ślub

Wiele osób waha się przed samodzielnym wyborem upominku ślubnego. Niektórzy pytają przyszłych nowożeńców wprost o to, co chcieliby dostać, rujnując przy tym niespodziankę – ale za to mając pewność, że prezent spodoba się obdarowanym. Choć trudno odmówić uzasadnienia takiemu postępowaniu, to warto niekiedy zaryzykować, podjąć decyzję samemu. Wybrać np. taki prezent na ślub, jaki samemu chciałoby się dostać – nie zawsze to najlepsza droga do wyboru upominku, ale sprawdza się dobrze w zaskakująco wielu przypadkach!

Warto na pewno odłożyć na bok to, co „wypada” lub nie. To, co „się kupuje”. Nie ma co kierować się nieprzystającą do dzisiejszych czasów tradycją i zupełnie obcymi wizjami. Odrobina kreatywności, dobry pomysł, a przede wszystkim szczere intencje – to wszystko, czego potrzeba, by zrobić naprawdę udany prezent. Nie trzeba wcale wydawać dużych pieniędzy, nie trzeba sprowadzać wyjątkowego upominku z drugiego końca świata, nie o to bynajmniej chodzi.

Ślub to piękne wydarzenie, którego podstawą jest uczucie łączące dwoje ludzi – niech prezent ślubny właśnie do tego nawiązuje. A na innego rodzaju podarunki znajdą się różne inne okazje, prawdopodobnie bardziej sprzyjające.

Jeśli zaś potrzebujesz jeszcze więcej podpowiedzi, zajrzyj już teraz na Crazyshop.pl, gdzie czekają na Ciebie setki znakomitych pomysłów na prezent na ślub!