Uwaga! Upał (komunikat RSO)

Małgorzata Ostrowska w Rybniku – jubileuszowy koncert z okazji 45-lecia pracy artystycznej

Grafika promocyjna wydarzenia Małgorzata Ostrowska w Rybniku – jubileuszowy koncert z okazji 45-lecia pracy artystycznej

Małgorzata Ostrowska wraca na scenę z trasą, która ma w sobie wszystko, za co fani kochają jej występy: mocny głos, rockową energię i dużo wspomnień To będzie wieczór dla tych, którzy pamiętają „Szklaną pogodę”, ale też dla młodszych słuchaczy, którzy chcą zobaczyć jedną z najbardziej wyrazistych postaci polskiej muzyki na żywo. Warto zarezerwować sobie ten termin.

Szczegóły koncertu Małgorzaty Ostrowskiej w Rybniku

Data i godzina: 8 listopada 2026 (niedziela), godz. 17:00

Miejsce: Teatr Ziemi Rybnickiej, Plac Teatralny im. Kazimierza Kutza 1, Rybnik

Bilety: bilety są już dostępne w sprzedaży
Cena: brak informacji o cenie w opisie wydarzenia

Czego można się spodziewać?

Jubileuszowa trasa ma prowadzić przez najważniejsze etapy kariery Małgorzaty Ostrowskiej — od mocnych, kolorowych lat 80., przez solową twórczość, aż po nowsze utwory, w tym materiał z płyty „Legenda”

Na koncercie pojawią się piosenki, które zna prawie każdy fan polskiego rocka:

  • „Meluzyna”
  • „Szklana pogoda”
  • „Gołębi puch”
  • „Mam dość”
  • „Taniec pingwina na szkle”
  • „Mister of America”

To będzie spotkanie z artystką, która od lat idzie własną drogą i nadal potrafi porwać publiczność od pierwszych dźwięków. Dla jednych będzie to podróż do muzycznych wspomnień, dla innych po prostu solidny koncert z charakterem

Link do wydarzenia na Facebooku