Jak uwodzą kobiety, a jak mężczyźni?

Uwodzenie to sztuka, którą stosuje się od zarania ludzkości. Stosowana jest zarówno przez kobiety jak mężczyzn, chociaż różni się ona metodami, to ma jedno zadania - zdobyć te drugą osobę. Uwodzenie jest narzucone przez naturę, a udoskonalone przez człowieka. 

Po co uwodzić

Intencje w uwodzeniu nie zawsze są jawne. Czasem się zdarza, że osoba, która uwodzi drugą skrzętnie ukrywa swoje prawdziwe zamiary. Jest to niebezpieczna sytuacja, która prędzej czy później skończy się dramatem przynajmniej jednej osoby. Szczerość w uwodzeniu jest również jedną ze składowych sukcesu. Choć uwodzenie może kojarzyć się tylko i wyłącznie z seksem, to jest ono ważne w procesie zdobywania osoby do długoletniego związku oraz do późniejszego podtrzymywania w nim namiętności. Uwodzenie jest ważnym krokiem w poznawaniu drugiej osoby, bo na tym etapie odkrywa się wzajemnie swoją seksualność, upodobania oraz co najważniejsze - zacieśnia się więź pomiędzy kochankami.

Uwodzenie w związku

Wydawać by się mogło, że uwodzenie służy jedynie jako narzędzie do zdobycia tej wymarzonej osoby, a po wejściu w związek nie jest ono już konieczne. Jest to kolosalny błąd, który może doprowadzić do wygaśnięcia namiętności i nawet rozpadu związku. By do tego nie dopuścić, należy w swoim związku nie zapominać o uwodzeniu, zdobywać swoją miłość z dnia na dzień. Wiadomo, że trudy dnia codziennego oraz nadmiar obowiązków mogą przytłumić płomień  chęć uwodzenia, jednak dzięki nowoczesnej technologii można go podtrzymać wysyłając smsa, maila lub szybką wiadomość głosową. Ważne, żeby druga osoba poczuła się dostrzeżona, kochana i pożądana.

Jak uwodzić

Uwodzenie jest dosyć indywidualną sprawą i nie zawsze podejście szablonowe może okazać się owocne. Nie można znaleźć jednej słusznej techniki, dlatego też pierwszym krokiem do dobrego uwodzenia jest nauczyć się jak rozpoznać potrzeby drugiej osoby. Rozpoznając je już możesz zacząć delikatnie uwodzić, sprawiać, że ta druga osoba myśli o tobie w innych kategoriach niż znajomy. Na uwodzenie składa się wiele elementów takich jak rozmowa, dotyk, spojrzenie oraz inne czynności, które sprawiają, że dana osoba czuje się adorowana i pożądana.

jeżeli nie czujesz się dobrze w roli typowego zdobywcy, to nie rób nic wbrew sobie. Wszystkie działania, które są nieszczere albo sztuczne od razu są wychwytywane i negatywnie odbierane. Bądź naturalny w swoich działaniach, czasem by zdobyć drugą osobę wystarczy swój urok oraz charyzma.  Więcej o tym, jak uwodzić, dowiesz się z bloga https://www.uwodzenie.org - sprawdź cenne porady.

Trening uwodzenia

Jeżeli chcesz uwodzić, a niestety nie potrafisz tego to warto zastanowić się nad treningiem uwodzenia. W internecie można znaleźć mnóstwo informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Warto jednak je wcześniej zweryfikować. Oczywiście umiejętność uwodzenia nie pojawi się z dnia na dzień - trzeba czytać, trenować i być spostrzegawczym, ponieważ nie wszystkie wyuczone techniki będą działały tak samo na każdą osobę. Czasem maleńki szczegół może przechylić czarę i zdecydować o tym, czy dana osoba będzie zainteresowana czy też nie.