Możliwość testowania rowerów Rondo w Rybniku w lipcu 2025
W Rybniku będzie można wypróbować rowery marki Rondo w ramach specjalnej akcji testowej. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z lokalnym sklepem Bike-System, który udostępni swoją siedzibę jako miejsce do testów. Akcja ma na celu zaprezentowanie najnowszych modeli rowerów i umożliwienie zainteresowanym ich praktycznego sprawdzenia.
Termin i miejsce testów
Testowanie rowerów potrwa od 5 do 22 lipca 2025 roku, zgodnie z godzinami otwarcia sklepu Bike-System. Lokalizacja to ul. Nacyńska 25 w Rybniku. Dodatkowo, przewidziane są specjalne spotkania dla miłośników gravelowych wycieczek, podczas których również będzie można przetestować dostępne rowery.
Organizacja i warunki uczestnictwa
Wydarzenie organizuje sklep Bike-System we współpracy z marką Rondo. Aby wziąć udział w testach, uczestnicy muszą posiadać kask i odpowiednie obuwie. Jeśli rower nie posiada platformowych pedałów, zaleca się zabranie własnych. Konieczne będzie także okazanie dokumentu ze zdjęciem do weryfikacji tożsamości. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z opiekunem.
Dostępne modele i kontakt
Lista dostępnych do testów rowerów jest ustalana przez organizatorów. Zainteresowani mogą skontaktować się bezpośrednio ze sklepem Bike-System, aby potwierdzić dostępność poszczególnych modeli oraz umówić termin testu. Kontakt możliwy jest telefonicznie oraz mailowo.
- Telefon: 32 424 87 50
- Email: [email protected]
Autor: info_wydarzenia