Uwaga! Upał (komunikat RSO)

Komendant Więcek wręczył odznaczenia rybnickim policjantom po obchodach 11 listopada

Komendant Więcek wręczył odznaczenia rybnickim policjantom po obchodach 11 listopada

Tuż po oficjalnych uroczystościach na rybnickim rynku komendant spotkał się z wyróżnionymi funkcjonariuszami i osobiście pogratulował im odznaczeń. Wręczenie odbyło się na sali narad Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

11 listopada, po miejskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości, Komenda Miejska Policji w Rybniku zorganizowała spotkanie, podczas którego inspektor Arkadiusz Więcek złożył gratulacje policjantom odznaczonym przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów.

Funkcjonariusze otrzymali brązowe odznaki honorowe NSZZP przy Komendzie Miejskiej Policji w Rybniku oraz medale 100. Lecia Śląskiej Policji. W spotkaniu uczestniczył aspirant Piotr Drzęźla – Przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZP KMP w Rybniku wraz ze swoim zastępcą, aspirantem Piotrem Borutą.

Komendant oraz przedstawiciele związku dziękowali wyróżnionym za codzienne poświęcenie, służbę i zaangażowanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Rybnika i powiatu rybnickiego.

na podstawie: Policja Rybnik.