Koncert dla maluszków 11 października o 9.00 i 12.00

2 min czytania
Koncert dla maluszków 11 października o 9.00 i 12.00


Wyjątkowe poranki muzyczne dla najmłodszych — 11 października dwa seanse, delikatna muzyka i taniec, które mają wprowadzić maluszki w świat klasyki w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze.

  • Koncert dla maluszków zaprasza 11 października — przyjdź z dzieckiem na poranny seans
  • Weź bilet online i sprawdź organizatora koncertu

Koncert dla maluszków zaprasza 11 października — przyjdź z dzieckiem na poranny seans

W sobotę 11 października organizator zaplanował dwa krótkie koncerty stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych słuchaczach. Wydarzenie odbywa się w dwóch terminach: o 9:00 oraz o 12:00. Każdy z seansów trwa 45 minut, co ma na celu dostosowanie formy do potrzeb dzieci już od pierwszych miesięcy życia.

Program koncertu opiera się na fortepianowej muzyce granej na żywo. W repertuarze znajdą się utwory Mozarta, Bacha i Chopina, a także słynna Kołysanka Brahmsa. Artystyczne doznania są wzbogacone występem baletnicy — delikatnym tańcem zaprojektowanym tak, by nie przestraszyć, lecz zaciekawić najmłodszych.

W scenografii przewidziano elementy wizualne utrzymane w kontrastowej kolorystyce czerni i bieli — proste rekwizyty mają przyciągać uwagę niemowląt i wspierać odbiór sensoryczny bez nadmiaru bodźców.

Weź bilet online i sprawdź organizatora koncertu

Bilety na koncert kosztują 49 zł i są dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. Zakup przez sieć jest jedyną formą nabycia wejściówki, dlatego warto wcześniej zaplanować udział, zwłaszcza że impreza ma kameralny charakter.

Organizatorem wydarzenia jest Konwersatorium Muzyczne Koncerty s.c.

Na podst. DK Rybnik-Chwałowice

Autor: krystian