Lutowe spotkanie w rybnickiej bibliotece dołącz do fascynującej dyskusji!

Już 7 lutego mieszkańcy Rybniku będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu, które pomoże zrozumieć wyzwania związane z dorastaniem dzieci. Joanna Szulc, znana dziennikarka i psycholożka, podzieli się swoją wiedzą na temat mądrego wspierania młodzieży w trudnych momentach.
- Spotkanie z Joanną Szulc w Rybniku. Nie przegap tej okazji!
- Jak się zapisać na spotkanie? Oto szczegóły!
Spotkanie z Joanną Szulc w Rybniku. Nie przegap tej okazji!
W lutym czeka nas niezwykłe wydarzenie w Rybniku, które z pewnością przyciągnie wielu zainteresowanych. Joanna Szulc, autorka bestsellerowych książek Sama mama” oraz Kochaj i pozwól na bunt”, poprowadzi dyskusję na temat towarzyszenia dzieciom w ich drodze do dorosłości. Uczestnicy będą mieli szansę dowiedzieć się, jak skutecznie wspierać nastolatków w ich codziennych zmaganiach oraz jakie wyzwania mogą napotkać rodzice.
Jak się zapisać na spotkanie? Oto szczegóły!
Zapraszamy serdecznie na to inspirujące wydarzenie, które odbędzie się 7 lutego o godzinie 18:00. Miejsce spotkania to lokalna sala, która pomieści wszystkich chętnych do wysłuchania cennych wskazówek od Joanny Szulc. Aby zapewnić sobie miejsce, warto wcześniej zgłosić swój udział. Sponsorem cyklu jest Toyota Dobrygowski Rybnik oraz Lexus Rybnik, co dodatkowo podkreśla znaczenie tego wydarzenia dla naszej społeczności.
Wychowanie nastolatków to nie lada wyzwanie. Warto rozmawiać o tym otwarcie i szukać wsparcia” - mówi Joanna Szulc.
Nie przegap tej szansy na rozwój i zdobycie praktycznej wiedzy! Przyjdź i weź udział w rozmowie, która może zmienić Twoje podejście do wychowania dzieci.
Źródło: Biblioteka w Rybniku
Ostatnie Artykuły

„Lato bez Vat” w VOLVO – Najchętniej wybrane modele pośród marek premium w Polsce, teraz korzystniej o wartość większą niż VAT

Półmetek Volvo For Safety za nami – już niemal 62 tys. osób odwiedziło miasteczko bezpieczeństwa

Upał obniżył ciśnienie w kranach. PWiK prosi o oszczędzanie wody

W Rybniku rośnie żar. Woda i cień stają się najcenniejsze

Upał nadchodzi do Rybnika. OPS przypomina o prostych zasadach bezpieczeństwa

Gra terenowa w Rybniku odwołana przez upał. Będzie nowy termin

Jedna nieuwaga może zepsuć całe wakacje - Policja wylicza pułapki

Wakacyjne kino w Boguszowicach. Darmowe seanse mają wypełnić lipiec i sierpień

Jeden błąd na hulajnodze może zamienić wakacje w dramat

Woda na św. Maksymiliana tylko po przegotowaniu. PWiK prowadzi płukanie sieci

Rybnik na fali - Pniowiec i Ruda szykują weekend bez hamulców

Podchody nad Parszowcem zamienią smog w grę i konkretne pytania

Nutrie i inne gatunki obce pod lupą – w Rybniku szykują bezpłatne warsztaty

Upał już jest groźny. Policja ostrzega przed pułapkami, które kończą się tragedią
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Barbary w Boguszowicach Osiedlu - kontakt, kancelaria, grupy parafialne
- Nadleśnictwo Rybnik - kontakt, drewno, edukacja leśna i zasady wjazdu do lasu
- Zakład Elektrociepłownie PGG w Rybniku - kontakt, przyłączenie do sieci ciepłowniczej, taryfy
- Kościół pw. Świętej Trójcy w Rybniku-Popielowie - msze, kancelaria, sakramenty
- Filia nr 20 Boguszowice Osiedle - godziny, karta biblioteczna, zasady wypożyczeń
- Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rybniku - kontakt, lokalizacja, dostępność
