Szukasz filmów dla dzieci bez przemocy i nadmiernych bodźców? Chcesz pójść na pierwszy seans filmowy ze swoim dzieckiem do kameralnego kina? Jesteś fanem kin studyjnych i tą pasją chcesz zarazić swoje dziecko? Zapraszamy na cykl rodzinnych seansów filmowych „Tu kino”.

Projekcja filmów „Tu kino” to wyjątkowe i wartościowe bajki i filmy dla dzieci, odpowiednie do ich wieku. Wybieramy filmy z Międzynarodowych Festiwali Filmowych m.in. Nowe Horyzonty – Festiwal Kino Dzieci. Nasze seanse często oparte są na literaturze dla dzieci, np. „Pettson i Findus”, „Basia”, „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” czy popularnych książkach Astrid Lindgren „Dzieci z Bullerbyn” i „Madika z Czerwcowego Wzgórza”.

Spotykamy się raz w miesiącu o godz. 17.00 w sali wykładowej Biblioteki Głównej w Rybniku.

Seanse są darmowe, obowiązują zapisy.

Kolejny seans odbędzie się 29 lutego godz. 17.00. Wstęp jest bezpłatny.

Zapisy: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W trakcie seansu zobaczymy film „Mama Mu wraca do domu. Po seansie będzie można kupić książki — na małych i dużych fanów kina czekać będzie stoisko z publikacjami wydawnictwa Zakamarki.