Jesień z pewnością bardzo często kojarzy nam się między innymi z kolorowymi liśćmi. Nie powinniśmy zapominać o tym, że taka może być również nasza jesienna stylizacja. Choć w tym czasie za oknem aura często nam nie odpowiada, szybciej robi się ciemno, możemy nadal swoimi stylizacjami zatrzymać trochę kolorów lata. W jaki sposób można to zrobić?

Kolorowe buty na jesień? To możliwe!

Przede wszystkim nie powinniśmy zapominać o tym, że choć przychodzi jesień, nie musimy wcale decydować się na ciemne stylizacje. W tym przypadku możemy z powodzeniem zestawić ze sobą kolorową odzież, która na pewno w dużym stopniu nie tylko poprawi nasz nastrój ale także sprawi, że od razu świat wyda nam się piękniejszy. Oczywiście podstawą każdej stylizacji są odpowiednio dobrane buty. Coraz więcej kobiet w szczególności zwraca na to uwagę. Na jakie warto się zdecydować, jeżeli mają posłużyć nam jesienią?

Bardzo dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się botki jesienne. Coraz więcej kobiet decyduje się na ich zakup, ponieważ to takie buty mogą odmienić każdą naszą stylizację. Warto pamiętać, że jesień wcale nie musi być szara, możemy poprzez nasz ubiór nadać jej zupełnie odmiennych barw nawet w przypadku, gdy pogoda za oknem nam nie sprzyja. Decydując się na zakup takich botków jesiennych powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaka podeszwa takich butów będzie dla nas najbardziej odpowiednia.

 Kolorowe botki jesienne

Botki jesienne na płaskim obcasie

W tym przypadku bardzo popularne są w ostatnim czasie między innymi botki jesienne na płaskim obcasie. Coraz więcej kobiet decyduje się na takie buty, ponieważ choć jak kiedyś sądzono, płaski obcas niejako odbiera kobiecość, obecnie modele butów są tak skonstruowane, że niezależnie od jego wysokości można prezentować się doskonale. Botki jesienne na płaskim obcasie mogą mieć gładką podeszwę, ale także w sklepach możemy zakupić tego typu buty z podeszwą z odpowiednim bieżnikiem. Dzięki temu nawet gdy jest jesienią ślisko nie musimy martwić się, że stracimy równowagę. Bardzo popularny w ostatnim czasie jest wciąż styl militarny i takie botki jesienne często nawiązują właśnie do tego nurtu. Możemy spotkać nawet takie buty z ozdobnymi, małymi kieszonkami. Możliwości w tym przypadku jest bardzo wiele, wystarczy jedynie wybrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

Botki jesienne na płaskiej podeszwie mogą być w różnorodnych kolorach. Nie powinniśmy bać się tych kolorów, ponieważ jak już wcześniej wspomniano, to właśnie one mogą odmienić naszą codzienność. Bardzo ważne jest aby wybrać kolor botków, który będzie idealnie dopasowany do naszej jesiennej stylizacji. Jeżeli mamy przykładowo czarny płaszcz, każdy kolor botków będzie dobry. Jednak z kolei jeśli jest on ciemnozielony, kremowe botki mogą źle komponować się z tym kolorem. Doskonałą propozycją wówczas mogą być przykładowo botki czerwone. To właśnie ten kolor jest hitem ostatniego sezonu i coraz więcej osób decyduje się właśnie na takie jesienne obuwie. Warto jednak pamiętać o jego systematycznej pielęgnacji.