Oferty pracy na terenie Rybnika - sprawdź koniecznie

Rybnik to miasto w województwie śląskim, w którym działają dwie kopalnie węgla kamiennego, a także elektrownia. W mieści intensywnie rozwija się też handel. Jeżeli szukasz pracy w Rybniku, zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami i odpowiedzi na te, które wydadzą Ci się interesujące. W tej chwili posiadamy oferty pracy dla kierowców busów, chemików, pomocy domowych, a także innych specjalistów.

Kierowca busa pilnie potrzebny

Kierowca busa jest to pracownik, którego zadaniem jest przewożenie ludzi po ustalonych uprzednio trasach. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku potrzebne jest prawo jazdy kategorii D, a także odbycie kursu kwalifikacji wstępnych. W zależności od umowy z firmą kierowca busa może pracować w obrębie jednego miasta, kilku miast, a nawet kilku krajów (w przypadku kierowców międzynarodowych potrzebna jest przynajmniej komunikatywna znajomość wybranych języków obcych). Do zadań kierowcy należy również dbanie o stan techniczny pojazdu.

Sprawdź oferty dla kierowców Busa tutaj

Chemik z doświadczeniem poszukiwany

Pracownik zatrudniony na stanowisku chemika zajmuje się badaniem składu chemicznego związków organicznych i nieorganicznych. Chemik prowadzi badania laboratoryjne, pracuje naukowo, znajduje także zatrudnienie w przedsiębiorstwach związanych z chemią. Od kandydata na stanowisko chemika wymaga się wykształcenia wyższego kierunkowego (kierunek chemia prowadzony jest na wielu uniwersytetach i politechnikach). Część pracodawców wymaga od kandydatów również doświadczenia na podobnym stanowisku. Zarobki chemika uzależnione są od zakresu jego obowiązków, a także prestiżu firmy, dla której pracuje.

Oferty pracy dla pomocy domowych

Współcześnie w Polsce i za granicą pojawia si coraz więcej ofert pracy dla pomocy domowych. Osoba zatrudniona na takim stanowisku odpowiada za prowadzenie domu. Do jej zadań należy między innymi gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów, pranie, prasowanie, a czasem także opieka nad roślinami znajdującymi się w domu. Idealny kandydat na stanowisko pomocy domowej  jest osobą świetnie zorganizowaną, dla której czystość i porządek są priorytetami. Pomoc domowa powinna posiadać dobre zdrowie i kondycję fizyczną. Powinna być pracowita i dyspozycyjna. Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B (jest ono potrzebne między innymi do robienia zakupów) i dyspozycyjność.

Jeżeli nie chcesz pracować z Polsce i poważnie myślisz o podjęciu zatrudnienia za granicą, mamy dla Ciebie ciekawe oferty pracy w Holandii.