Ciepłe spotkanie wigilijne KGW Pstrążna - opłatek, życzenia i upominki

W sali wypełnionej świątecznymi dekoracjami członkinie KGW Pstrążna spotkały się, by wspólnie zakończyć rok w atmosferze ciepła i życzliwości. W Rybniku rozmowy przy stole przeplatały się z dzieleniem się opłatkiem i wymianą najlepszych życzeń, a drobne upominki dodały wydarzeniu oficjalnego tonu. Gościem, którego obecność została szczególnie odnotowana, była reprezentantka powiatu.
Członkinie KGW Pstrążna spędziły popołudnie na wspólnym podsumowaniu mijającego roku, dzieleniu się opłatkiem i składaniu sobie serdecznych życzeń. Spotkanie miało kameralny, rodzinny charakter — w kilku momentach słychać było śmiech i krótkie rozmowy o planach na kolejny rok.
Miłym akcentem było przekazanie życzeń i upominków od Starosty Powiatu Rybnickiego, Damian Mrowiec. W jego imieniu prezenty wręczyła Grażyna Bzdziuch z Starostwa Powiatowego w Rybniku, co podkreśliło więź między organizacją a władzami powiatu. Organizatorzy dziękowali za zaproszenie i wzajemne chwile spędzone przy świątecznym stole oraz życzyli wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych świąt.
na podstawie: Powiat Rybnicki.
Autor: krystian
Ostatnie Artykuły

Po służbie zatrzymał złodzieja w sklepie przy ulicy 1 Maja

Rybnik przestawia autobusy na wiosnę, a część kursów ruszy wcześniej albo później

Przedświąteczny weekend pod lupą Policji - złodzieje liczą na tłok

Rynek Basket na rynku - nowa kategoria, FIBA i szybkie zapisy

Wiosenny koncert w Lyskach znów połączy muzykę i pamięć o Czesławie Prudlu

NGO Hero szuka ludzi, bez których wiele organizacji nie ruszyłoby z miejsca

Ósmoklasiści tłumnie ruszyli na targi, a szkolny wybieg dla psów dostał wsparcie

Ferie zamieniły rybnickie szkoły w place remontowe, a dzieci wróciły do odświeżonych sal

Rybnik szykuje sportowy weekend od koszykówki po żużel

Rybnickie autobusy w święta pojadą według zmienionego rytmu

Volvo Car Poland z rekordem rejestracji w 2025 r. Nowości w ofercie na 2026 r. z myślą o dalszej elektryfikacji

Audiobooki dla dzieci i młodzieży wróciły do Rybnika z dużym zapasem

W Zameczku młodzi pokazali, że trzeźwy umysł to coś więcej niż hasło

