Zapraszamy przedstawicieli mediów oraz mieszkańców miasta oraz powiatu rybnickiego na konferencję "Razem dla seniora"". Spotkanie odbędzie się 17 listopada br., o godzinie 10:00 w ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 w sali numer 105. W konferencji poruszonych zostanie wiele ciekawych i ważnych tematów. Jeden z nich zostanie omówiony przez rybnickich mundurowych, którzy poprowadzą panel "Seniorze, nie oddawaj swoich pieniędzy!" Serdecznie zapraszamy!

17 listopada 2023 roku w ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13 odbędzie się konferencja pod nazwą "Razem dla seniora", która rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 13:00. W trakcie wydarzenie będzie można spotkać rybnickich policjantów, którzy poprowadzą panel "Seniorze, nie oddawaj swoich pieniędzy!", na którym opowiedzą o metodach zabezpieczenia swojej gotówki,a także o sposobach chronienia swojego majątku. 

Jednak to nie wszystko! W czasie wydarzenia będzie można podejść do mundurowych obecnych na miejscu i porozmawiać z nimi o szczegółach powyżej opisanych zagadnień w specjalnie przygotowanym na tą okoliczność stoisku informacyjnym.

Zapraszamy do udziału w powyższym wydarzeniu.