Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Rybniccy policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Raciborskiej z Szczęść Boże w Rybniku. W wyniku tego zdarzenia ranna została 47-letnia kierująca hyundaiem. Zwracamy się z apelem o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji. Z tej przyczyny wczoraj, około godziny 16.00 w rejonie skrzyżowania ulic Raciborskiej z Szczęśc Boże w Rybniku doszło do wypadku drogowego. Na miejscu ustalono, że kierujący fiatem, 39-letnia rybniczanin jadąc ulicą Szczęść Boże nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Hyundai, którym kierowała 46-letnia kobieta. Poszkodowana z urazem klatki piersiowej i nogi została zabrana do szpitala w Rybniku. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Uczestnicyi wypadku byli trzeźwi.

Uszkodzony samochód w wyniku wypadku drogowego, w tle radiowóz.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozważną i bezpieczną jazdę! Pamiętajmy, że sami również mamy ogromny wpływ na własne bezpieczeństwo.

Uszkodzona osobówka.

  • Służby na miejscu wypadku drogowego w Rybniku.
  • Wnętrze pojazdu, tuż po wypadku drogowym.
  • Uszkodzony samochód osobowy.