Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Promil alkoholu w organizmie miała 31-letnia kobieta, która wczoraj o poranku spowodowała kolizję drogową na ulicy Tkoczów w Rybniku. Nietrzeźwa nie dostosowała prędkości, do warunków ruchu, utraciła panowanie nad swoim osobowym seatem, a następnie zjechała do rowu i dachowała. Kobieta już straciła prawo jazdy. Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i rozwagę na drodze! Pamiętajmy, że chwila naszej nieuwagi może kosztować nas lub innych uczestników ruchu drogowego utratę zdrowia lub życia. Wsiadając za kierownicę jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i pozostałych użytkowników dróg.

Wczoraj, około godziny 6.30 kierująca seatem jadąc w kierunku ulicy Przez Zwał w Rybniku nie dostosowała prędkości do panujących warunków ruchu, w wyniku czego utraciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu, a następnie doprowadziła do wywrócenia pojazdu na dach. Na szczęście kobieta uniknęła poważnych obrażeń. Wezwani na miejsce policjanci przebadali kierującą na zawartość alkoholu. Wynik badania wskazał promil alkoholu w jej organizmie. 31-latka straciła już prawo jazdy. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Pogotowie ratunkowe na miejscu zdarzenia drogowego.

Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!

  • Uszkodzony samochód.
  • Uszkodzony samochód. Dachowanie.
  • Holowanie pojazdu.