Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Muzycy kreują modę. Oto 5 gwiazd, które postawiły na bojówki

Gwiazdy kina i muzycy – w dzisiejszych czasach są oni największym autorytetem dla młodzieży. Osoby młode chętnie upodabniają się do ulubionych postaci zarówno pod względem zachowań, jak i ubioru. Nic więc dziwnego, że producenci chętnie podejmują z nimi współprace reklamowe.

Jesteś ciekaw, którzy muzycy kreują modę na bojówki męskie? Przedstawiamy zestawienie 5 światowej sławy celebrytów z branży muzycznej wykorzystujących w kreacji swojego wizerunku tę funkcjonalną militarną odzież. Może będzie to sporym zaskoczeniem, lecz bojówki męskie wybierane są nie tylko przez gwiazdy rapu.

Justin Bieber i bojówki?

Postać Justina Biebera budzi niemałe kontrowersje w świecie mediów. Jedni go kochają, inni mają o nim nieco odmienne zdanie. Trzeba jednak przyznać, że muzyk doskonale wykorzystał swój młodzieńczy urok i w dalszym ciągu znajduje się na fali popularności. Nie walczy on o wizerunek wojownika, dlatego spodnie bojówki w jego stylizacjach to zazwyczaj krój slim/fit lub białe joggery.

Jay-Z i ponadczasowy styl

Najbogatszy raper na świecie i właściciel wytwórni muzycznej lubi w swojej nowojorskiej stylówce wykorzystać bojówki moro z klasycznym czarnym t-shirtem. Jest to niemal nieśmiertelne połączenie, które dobrze wyglądało kilkanaście lat temu, jest modne teraz i prawdopodobnie w kolejnej dekadzie również będzie chętnie wybierane przez wiele osób. Z czym łączyć bojówki męskie przeczytasz na: https://epoznan.pl/news-news-103472.

Snoop Dogg, czyli amerykański sen na jawie

Od ulicznego gangsta rapera z getta do wokalisty reggae? O wizerunku Snoop Dogga można pisać książki. W jego kreacjach stylizowanych na gangstera często pojawiają się bojówki męskie w wersji czarnej lub khaki zestawiane z czarnymi koszulkami, tank topami i luźnymi letnimi koszulami.

Kanye West – znowu hip-hop?

Tak i nie. Kanye West to gwiazda muzyki pop, rap i R&B. Jest on dodatkowo producentem muzycznym, więc zaliczyć można go do wielu popularnych kategorii. W jego kreacjach często przewijają się bojówki jeansowe, moro i khaki. Trzeba pamiętać o tym, że Kanye West od wielu lat pracuje na swoją pozycję w świecie mody, a jego stroje często stają się globalnymi hitami w świecie mody.

Bruno Mars

Chociaż o Bruno Marsie nie można powiedzieć, że kreuje wizerunek bad boya, to paparazzi często mieli okazję złapać go w ubiorze rodem z okładki oldschoolowego składu rapowego. Luźna bluza, bojówki moro baggy i czapka typu full cap w połączeniu z ciemnymi okularami to obrazek pasujący raczej do plakatu N.W.A., niż do kogoś, kogo śpiew oczarował miliony fanów na świecie.