Policja Rybnik: Poszukiwany z publikacji sam zgłosił się na Policję
Mężczyzna, poszukiwany w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, rozpoznał się na zdjęciach z monitoringu i sam przyszedł do rybnickiej komendy.. Ustalono również tożsamość kobiety, która wtedy z nim była. Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek podejrzanych w środkach masowego przekazu.
Dzisiaj rano na stronie internetowej rybnickiej Policji został opublikowany wizerunek mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 1 grudnia około 20.00 na ulicy Zamkowej w Rybniku. Z informacji śledczych wynika, że pewna para robiła sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna. Wtedy też doszło do szarpaniny, w trakcie której podejrzewany uderzył w twarz pokrzywdzonego. Mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. W wyniku odniesionych obrażeń pokrzywdzony zmarł w szpitalu. Kobieta i mężczyzna oddalili się z miejsca zdarzenia.
Dzisiaj około 15.00 do rybnickiej komendy zgłosił się 25-latek, który rozpoznał się na opublikowanych zdjęciach. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany w tej sprawie i usłyszy zarzuty. Ustalono również tożsamość kobiety.
Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek podejrzanych w środkach masowego przekazu.
Komenda Miejska Policji w Rybniku,
rybnik.slaska.policja.gov.pl/
rybnik.slaska.policja.gov.pl/k22/informacje/wiadomosci/275970,Poszukiwany-z-publikacji-sam-zglosil-sie-na-Policje.html
Ostatnie Artykuły

Małe nogi, wielkie emocje na boisku w Czerwionce-Leszczynach

Gamer CV łączy gry i pracę. Młodzi sprawdzą swoje atuty

Rybka daje coraz więcej zniżek. W Rybniku działa już 76 partnerów

Dlaczego organizacje non-profit potrzebują profesjonalnego marketingu?

Małe ręce, wielka wiedza. Uczniowie z regionu błyszczą w konkursach

Nowe bloki TBS i zmiany w bibliotekach. Radni zdecydowali o przyszłości dwóch dzielnic

Warsztaty florystyczne w Czerwionce-Leszczynach. Zrób swój wianek pod okiem specjalistki

Wakacje w Rybniku. Półkolonie, które zastąpią ekrany smartfonów

Szczejkowice i Książenice z marszałkowskim dofinansowaniem. Wioski z Czerwionki-Leszczyn wygrywają pieniądze na rozwój

Rybnickie szkoły bez barier. Sukces projektu edukacji włączającej

Pełne zamknięcie DW925 w Orzeszu i Bełku. Asfaltowanie w trzech etapach

„Rybnickie Bajtle w Szkole V" – rodziny zastępcze w centrum uwagi

Bloom - gdy kwiaty opowiadają o dorastaniu. Teatr, który zmienia dziecięcy świat

Bieg na Początek 2026 - 2,4 km, które zmieniają perspektywę na sport
Przydatne dane teleadresowe
- Muzeum im. o. Emila Drobnego w Rybniku - bilety, godziny, wystawy stałe
- Biblioteka Rybnik - Filia nr 10 Barbary/Niedobczyce: godziny, karta, wypożyczenia
- Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Rybniku - msze, kancelaria, sakramenty
- Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Rybniku - kontakt, awarie, BOK, e-BOK
- Sąd Rejonowy w Rybniku - kontakt, wydziały, opłaty i godziny
- Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rybniku - kontakt, historia, sakramenty
