Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Na szczęście niegroźnie zakończyło się poważnie wyglądające zdarzenie drogowe, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Zwycięstwa z ulicą Tkoczów. Kierująca osobówką 76-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Tkoczów seicentem, drogą z pierwszeństwem. Po raz kolejny zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i rozsądek. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji.

Miejsce zdarzenia drogowego. Policjanci wykonują czynności na miejscu groźnej kolizji.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11.30 na skrzyżowaniu ulicy Zwycięstwa z ulicą Tkoczów. Jak ustalili policjanci z rybnickiej drogówki, jadąca fiatem punto, 76-latka ulicą Zwycięstwa, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Tkoczów, 28-letniemu kierującemu samochodem seicento, który w wyniku zderzenia się tych pojazdów dachował. Mężczyzna został zabrany do przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala na badania. Na szczęście jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Uszkodzona osobówka - seicento.

Zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, na szczęście nic poważnego się nie stało. Po raz kolejny zwracamy się z apelem do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i rozsądek.

Miejsce kolizji w Rybniku.

Ładowanie odtwarzacza...