Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Policjanci z rybnickiej drogówki wyeliminowali z jazdy kolejnego kierowcę znajdującego się pod wpływem alkoholu. Tym razem amatorem jazdy na "podwójnym gazie" okazał się 45-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego, który miał w organizmie ponad półtora promila. Okazało się także, że wobec mężczyzny został już orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj, o godzinie 6.20, na ulicy Zebrzydowickiej. Okazało się, że mieszkaniec powiatu rybnickiego prowadził samochód mając w organizmie ponad półtora promila. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło także na jaw, że wobec mężczyzny został już orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Apelujemy!

Osoba, która zdecyduje się prowadzić samochód pod wpływem alkoholu musi liczyć się nie tylko z konsekwencjami prawnymi. Nieodpowiedzialna przejażdżka może się również skończyć tragedią na drodze i śmiercią przypadkowej osoby. Reagujmy za każdym razem, gdy wiemy, że za kierownicę wsiada nietrzeźwy!