Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Płytki Paradyż Warszawa – poznaj najmodniejsze wzory!

Firma Ceramika Paradyż od lat dostarcza najwyższej jakości płytki ceramiczne do klientów z Polski i zagranicy. W jej bogatym asortymencie czeka na nas wiele interesujących wzorów!

Dobór odpowiednich płytek ceramicznych do łazienki może nastręczać sporo trudności. Chociaż obecnie w sprzedaży znajdziemy najróżniejsze płytki łazienkowe, to jednak klienci salonów łazienek i tak mają twardy orzech do zgryzienia, gdy muszą zdecydować się na jeden wzór.

Płytki ceramiczne przypominające naturalne drewno? A może te nawiązujące do tradycji marokańskich mozaik? Proste czy z bogatymi dekorami? Możliwości są naprawdę nieograniczone, jeśli chodzi o wykończenie łazienki!

Gdy chcesz wybrać płytki modne, ponadczasowe, a także trwałe, postaw na płytki Paradyż Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy je zakupić. Tutaj oferuje je między innymi salon łazienek Dekorus.

Jakie płytki ceramiczne Paradyż cieszą się obecnie największym powodzeniem wśród klientów? Sprawdź teraz!

Płytki Paradyż Warszawa – wzory nawiązujące do natury

Jednym z ostatnich hitów w designie łazienek są płytki nawiązujące do wzorów natury, w tym między innymi płytki wyglądajcie jak drewno czy też jak kamień naturalny, na przykład marmur czy piaskowiec.

Takie płytki Paradyż możemy znaleźć w wielu wariantach do wyboru, między innymi są one dostępne w kolekcjach Naturo, Sun, Loft, Barro czy Tosi. Takie płytki podłogowe oraz płytki ścienne Paradyż dają różnorodne możliwości w kreowaniu wyjątkowych wnętrz – to ponadczasowa propozycja do dużych i małych łazienek!

Płytki Paradyż Warszawa – minimalizm

Bardzo popularny stał się także minimalizm. Takie płytki łazienkowe Warszawa cechują się oszczędnym wzornictwem, najczęściej nie posiadają żadnych ozdobników lub mają tylko niewielkie detale, aby nie zakłócić prostoty wnętrz minimalistycznych.

Ciekawe płytki ścienne oraz płytki podłogowe Paradyż wpisujące się w ten trend można znaleźć między innymi w kolekcjach Motivo, Moonlight, Space, Harmony czy też Calacatta lub Barro.

Minimalizm świetnie sprawdza się w małych łazienkach. Wówczas dobiera się także inne proste wyposażenie łazienek, aby całe wnętrze wyglądało prosto i oszczędnie. Jednocześnie można uzyskać wtedy efekt jego optycznego powiększenia.

Płytki Paradyż Warszawa – styl skandynawski nadal w modzie

Od kilku lat ekspozycje łazienek są pełne skandynawskich motywów wzorniczych. Styl skandynawski jest prosty, ale przy tym ciepły. Wykorzystuje często elementy drewniane czy też nawiązuje do tradycyjnych wzorów, na przykład marokańskich płytek cementowych.

Takie modele płytek ceramicznych możemy znaleźć także w ofercie firmy Paradyż Warszawa oraz innych marek, na przykład Tubądzin Warszawa. Dzisiaj salony łazienkowe posiadają je w szerokiej gamie wzorów do wyboru – kolorowe, monochromatyczne.

Podsumowując, jeśli chcesz zdecydować się na wykończenie łazienki modnymi płytkami, postaw na modele pochodzące z kolekcji Ceramika Paradyż Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie można także zobaczyć je na żywo i wybrać te najbardziej atrakcyjne dla siebie!

Skorzystaj z oferty salonu łazienkowego Dekorus – płytki łazienkowe Paradyż Warszawa. To właśnie tam możesz znaleźć szeroką gamę stylowych płytek ceramicznych od tego polskiego producenta oraz od wielu innych marek. Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją salonu Dekorus i zachęcamy do złożenia tu zamówienia!