Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Nasi funkcjonariusze nie odnotowali żadnego incydentu związanego z hucznym obchodzeniem tradycji śmigusa-dyngusa. Jednak jak co roku pojawiały się zgłoszenia dotyczące spożywania alkoholu, zakłócania ciszy, spokoju i porządku publicznego czy te związane z osobami nietrzeźwymi.

Do izby wytrzeźwień w Chorzowie trafił mężczyzna, którego w miniony piątek wypatrzył operator monitoringu miejskiego. Mężczyzna leżał na ławce na ul. Pocztowej w Rybniku, a jego stan nie pozwalał na samodzielne opuszczenie wygodnego miejsca spoczynku.

W piątkowy wieczór do izby wytrzeźwień trafił również awanturujący się mężczyzna, który na ul Dworek razem ze swoim kolegą spożywał alkohol. Mężczyźni głośno się przy tym zachowywali, a ponad to podczas interwencji jeden z mężczyzn stawał się coraz bardziej agresywny.

W sobotnie popołudnie pod opiekę najbliższej rodziny trafił mężczyzna, który uciął sobie drzemkę na trawniku w Parku Bukówka.

Mieszkaniec ul. Raciborskiej w sobotni wieczór zawiadomił strażników o leżącym na klatce schodowej mężczyźnie. Była to znana naszym funkcjonariuszom osoba bezdomna. Mężczyzna znajdował się w stanie znacznego upojenia alkoholem, więc patrol zawiózł go do izby wytrzeźwień.