Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Policjanci z Rybnika poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanym zdjęciu, jest podejrzewany o włamanie do domu jednorodzinnego w Rybniku przy ulicy Łącznej i kradzież pieniędzy oraz dwóch zegarków. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło 29 lipca br. w Rybniku przy ulicy Łącznej. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, a następnie dokonał kradzieży dwóch zegarków oraz gotówki. W mieszkaniu jest zainstalowany monitoring, który uchwycił zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia, na którym kamera zarejestrowała podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny. Być może na podstawie cech ubioru ktoś z Państwa rozpozna kim jest włamywacz.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112. Gwarantujemy anonimowość!

  • Poszukujemy sprawcy kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego w Rybniku.
  • Włamywacz
  • Sprawca włammania do domu jednorodzinnego