Niemal 20 milionów wypożyczanych samochodów rocznie, średnio 10-procentowy wzrost wartości z roku na roku i wielu zadowolonych klientów – to statystyki, obok których nie sposób jest przejść obojętnie. A wszystkie dotyczą wynajmu długoterminowego samochodów, z którego skorzystać mogą również osoby fizyczne. Dzięki temu masz możliwość podróżowania nowoczesnym pojazdem, który zapewni Ci z jednej strony mobilność, a z drugiej maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Sprawdźmy, z czego wynika tak duża popularność wynajmu samochodów!

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, czyli nowoczesne auta w zasięgu ręki

Tym, co sprawia, że wynajem długoterminowy dla osób fizycznych cieszy się rosnącą z roku na rok popularnością, jest flota samochodów, udostępniana przez nowoczesną wypożyczalnię. Znajdując cenioną na rynku firmę, z którą możesz podjąć współpracę, masz możliwość skorzystania z pojazdów nowoczesnych i przede wszystkim – fabrycznie nowych. To bardzo istotne, bo masz dzięki temu pewność podróżowania autami sprawnymi technicznie oraz w najlepszym możliwym stanie. Co więcej – możesz wynająć samochód cenionej marki, który został wypuszczony na rynek maksymalnie przed dwoma laty. Dzięki temu podróżujesz samochodem BMW, Audi, Mazda, Lexus czy Mercedes-Benz – spełnisz więc swoje marzenia o posiadaniu na wyłączność wysokiej klasy, luksusowego pojazdu.

Najem długoterminowy daje Ci spore możliwości, związane z wyborem pojazdów oraz dużą rozpiętość cen – w ten sposób otrzymujesz ofertę wynajmu auta zarówno za 300, jak i 1500 złotych. Dostosowujesz więc rozwiązanie w pełni indywidualnie do swoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Luksusowe pojazdy to nie wszystko!

Wynajem aut długoterminowy, który świadczony jest przez cenioną wypożyczalnię, to nie tylko bogata i nowoczesna flota samochodów, ale również szereg innych korzystnych rozwiązań, dedykowanych najbardziej wymagającym klientom. Należą do nich m.in.:

 • bardzo proste i szybkie formalności, które ograniczają się do zarezerwowania pojazdu za pomocą formularza internetowego, a także podpisania umowy z wypożyczalnią samochodów,
 • elastyczna oferta, dzięki której możesz dopasować usługi do własnych potrzeb – wybierasz pakiet, w tamach którego możesz skorzystać z darmowych usług serwisowych, pojazdu zastępczego czy też zimowych opon,
 • możliwość wyjazdu wynajmowanym autem za granicę,
 • wysoki limit kilometrów, sięgający zwykle 30-40 tysięcy kilometrów, który – w razie potrzeby – możesz dowolnie zwiększyć,
 • w wielu przypadkach – brak przedpłaty za najem długoterminowy,
 • możliwość kontynuowania wynajmu po 12 miesiącach i wynajęcia innego, nowszego samochodu.

Najważniejsze? Znaleźć odpowiednią wypożyczalnię!

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych niesie wiele korzyści i pozwala spełniać marzenia o komfortowym oraz bezpiecznym pokonywaniu każdej trasy. Aby jednak usługi były świadczone profesjonalnie, musisz znaleźć wypożyczalnię, która posiada dobre opinie wśród dotychczasowych klientów i oferuje wszelkie wymienione rozwiązania – od fabrycznie nowych samochodów, do możliwości ich rezerwowania online.

Nie zapomnij więc sprawdzić opinii w Internecie, dokładnie przeanalizować strony internetowej i warunków współpracy, a także porównać ofert poszczególnych wypożyczalnie – dzięki temu najem długoterminowy samochodu będzie usługą, która zapewni Ci sto procent satysfakcji!

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych – dlaczego warto z niego skorzystać?

DKK: „Kamień”
Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w środę 6 listopada o godz. 17:00.
Wykład dra Jacka Kurka
Zapraszamy na wykład dra Kurka 13 listopada o godz. 17:00.
 • „Znicz 2019” - zmiany organizacji ruchu

  31 października 2019 roku rozpoczną się działania "ZNICZ 2019". Akcja potrwa do 4 listopada 2019 roku. Rybniccy policjanci apelują o ostrożną i rozsądną jazdę, dostosowywanie się do oznakowań ograniczających prędkość, zakazujących parkowanie pojazdów czy nakazujących ruch jednokierunkowy. Na terenie Rybnika wystąpią zmiany organizacji ruchu.

 • Pijany kierowca uszkodził 5 samochodów

  Policjanci z rybnickiej drogówki zatrzymali pijanego kierowcę, który wjeżdżając na parkingu, w strefie ruchu uderzył w zaparkowane tam samochody. Mężczyzna wpadł w ręce policjantów dzięki natychmiastowej reakcji mieszkańców Rybnika, którzy usłyszeli huk i zauważyli, jak kierujący audi pchając samochód próbuje uciec z miejsca zdarzenia. Jak się okazało, 24-latek miał w organizmie ponad półtora promila. Mężczyzna trzeźwieje w policyjnym areszcie. To już kolejny przypadek, kiedy za sprawą świadków udaje się wyeliminować z dalszej jazdy kierowcę łamiącego przepisy prawa.

 • Bezpieczny Dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny - akcja "ZNICZ 2019"

  Jak co roku, przełom października i listopada to czas wytężonej pracy policjantów, szczególnie tych z drogówki. By każdy mógł bezpiecznie dojechać i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich, w całej Polsce prowadzona jest akcja "ZNICZ 2019". O przebiegu akcji oraz zmianach w organizacji ruchu i utrudnieniach będziemy na bieżąco informować na naszych stronach. Pamiętajmy, że jest to również czas, w którym powinniśmy zachować szczególną ostrożność, by nie paść ofiarą przestępców. Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych!

 • Oszust podał się za pracownika wodociągów i okradł 86-latkę

  Ostrzegamy przed oszustami, którzy podają się za pracowników wodociągów. W piątek na ulicy Dworek oszust wykorzystując chwilę nieuwagi 86-letniej mieszkanki Rybnika skradł jej emeryturę. Przypominamy, aby zwłaszcza osoby starsze i samotnie mieszkające nie wpuszczały do domów obcych. Dlatego po raz kolejny apelujemy do Państwa o ostrożność!

 • Wolontariusz Roku 2019
  Konkurs jest skierowany do wolontariuszy oraz organizacji i instytucji współpracujących z wolontariuszami
  Ilustrowane opowieści
  Prowadzimy cykliczne zajęcia pod nazwą „Picturebooki – trenujemy wyobraźnię”.
 • Zatrzymani za pobicie w centrum miasta

  Rybniccy kryminalni wspólnie z policjantami z Referatu ds. przestępczości nieletnich ustalili tożsamość oraz zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie 18-latka w centrum miasta. Mężczyźni bez wyraźnego powodu zaatakowali mieszkańca powiatu rybnickiego, który wracał do domu ze szkoły. Wśród zatrzymanych, jest dwóch 16-latków, którzy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym, a także 19-latek, który usłyszał już zarzuty. Poszkodowany doznał ogólnych obrażeń ciała, na szczęście jego życiu i zdrowi nie zagraża niebezpieczeństwo. Najstarszy agresor swoje zachowanie tłumaczył nadmiarem wypitego alkoholu... Z kolei nieletni oświadczyli, że dopuścili się takiego zachowania „przez głupotę...”.

 • Szczęśliwy finał poszukiwań 85-latka. Przewodnicy z psami odnaleźli zaginionego

  Policjanci z zespołu przewodników psów rybnickiej komendy wraz z psami służbowymi odnaleźli zaginionego mieszkańca Rybnika. Kasja i Ladir poprowadzili swoich przewodników, wprost do zaginionego mężczyzny. Okazało się, że 85-latek chorujący na Alzheimera, w kompleksie leśnym wpadł do dziury, z której nie potrafił się wydostać. Seniorowi natychmiast udzielono pierwszej pomocy oraz wezwano załogę karetki pogotowia.

 • Świeć Przykładem – Noś odblaski!

  Przez kilka najbliższych tygodni, w piątek, będziemy prezentować czterowersowe rymowanki o tematyce promującej ideę używania elementów odblaskowych. Rymowanki napisane zostały przez uczniów klas I – III szkół podstawowych, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie literackim pn. „Rymowanka – Zachęcanka”, zorganizowanym przez Policję i zakwalifikowały się do finału konkursu.

 • Lapbook, czyli sposób na twórczą naukę
  Lekcja biblioteczna nie musi być nudna – z tego założenia wychodzą bibliotekarki z Oddziału dla Dzieci.
 • Jesień sprzyja włamywaczom

  Szybciej zapadający zmrok, wyjazdy związane z porządkowaniem nagrobków, rzadziej odwiedzane altanki działkowe czy domki sezonowe, to czynniki, które w czasie jesieni sprzyjają włamaniom. Nie dajmy szansy włamywaczom i pamiętajmy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a przede wszystkim zamykajmy nasze domy i mieszkania, nawet gdy wychodzimy tylko na chwilę.

 • Oszuści znowu dali o sobie znać - apelujemy o ostrożność!

  Oszuści podający się za najbliższych i policjantów, usiłujący pod byle pretekstem wyłudzić pieniądze od starszych osób, znów dali o sobie znać. Wczoraj w naszym województwie doszło do kilku takich przypadków. Sprawcy podszywali się pod osoby najbliższe dla seniorów i informowali o tym, że spowodowali wypadek drogowy. Jedynym szybkim rozwiązaniem, aby nie mieli z tego powodu kłopotów, była gotówka, o którą prosili starszych członków rodziny. Apelujemy o ostrożność i rozwagę.

 • "Czad" - niewidzialny zabójca

  Tragedie ludzkie są często konsekwencją niewiedzy. Sposoby na uniknięcie zatrucia tlenkiem węgla są bardzo proste. Wystarczy, że poznamy podstawowe zasady bezpieczeństwa i będziemy pamiętać o ich przestrzeganiu. Zróbmy wszystko, aby w tym roku właściwie zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed tym cichym zabójcą.

 • Policyjna akcja "Prędkość" - podsumowanie

  Wczoraj na drogach powiatu rybnickiego policjanci przeprowadzili akcję „Prędkość”. Mundurowi mierzyli prędkość samochodów przy pomocy ręcznych mierników. Niestety, mimo wielu apeli, 64 kierowców poruszało się naszymi drogami z nadmierną prędkością. Apelujemy do kierujących o ostrożną jazdę i zdjęcie nogi z gazu.

 • Policjanci zachęcają: "Zrób darmowy jesienny przegląd"

  Już w najbliższą sobotę w ramach ogólnopolskiej akcji "Twoje światła - Nasze bezpieczeństwo" zapraszamy wszystkich do trzech rybnickich stacji kontroli pojazdów. Kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan techniczny pojazdu i ustawić światła. Jeśli chcesz sprawdzić pojazd przez wyjazdem na Wszystkich Świętych lub masz wątpliwości związane z jego stanem technicznym – zapraszamy! Zrób bezpłatny przegląd – bądź bezpieczny na drodze.

 • Informacja o zmianie organizacji ruchu na terenie miasta Rybnika w związku z dniem Wszystkich Świętych
  Urząd Miasta Rybnika informuje, iż w dniach 31 października do 3 listopada 2019 roku w związku ze wzmożonym ruchem drogowym w okolicy cmentarzy na terenie miasta Rybnika wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu.
  » Leżał na ławce, obudzili go strażnicy
  (2019-10-21, dodał: Dawid Błatoń)
  » "Nie wiedziałem, że nie wolno"
  (2019-09-27, dodał: Dawid Błatoń)
  Kolory jesieni
  Oddział dla Dzieci i Młodzieży prowadzi spotkania czytelnicze pod nazwą „Kolory jesieni”.
 • Aby twoja działka była bezpieczna

  Po wielu słonecznych dniach sprzyjających wypoczynkowi na działce jesień zaczyna pokazywać swoje mgliste i chłodne oblicze. To czas kiedy wielu działkowców żegna się ze swoimi ogródkami aż do wiosny. Pamiętajmy jednak, że jesienny okres opuszczania działek przez ich właścicieli to wielokrotnie sygnał dla przestępców do wzmożenia aktywności.