Rybniccy śledczy poszukują sprawczyń kradzieży. Kobiety, których wizerunki widoczne są na opublikowanym zdjęciu, są podejrzane o kradzież trzech złotych pierścionków i łańcuszka z zawieszką w kształcie krzyża. Wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę blisko 4600 złotych. Wszelkie informacje dotyczące tożsamości sprawczyń proszę kierować na adres mailowy Wydziału Kryminalnego KMP w Rybniku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do kradzieży doszło 24 sierpnia br., w jednym z lombardów w Rybniku, przy ulicy Kotucza. Trzy kobiety narodowości romskiej dokonały kradzieży trzech złotych pierścionków i jednego złotego łańcuszka z zawieszką w kształcie krzyża o łącznej wartości blisko 4600 złotych. Kobiety z wyglądu miały około 45-50 lat. Wszystkie były krępej budowy ciała.  

Wszelkie informacje dotyczące tożsamości sprawczyń proszę kierować na adres mailowy Wydziału Kryminalnego KMP w Rybniku: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..