Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Tym razem Wydział Prewencji KWP w Katowicach, we współpracy z ekspertami ds. bezpieczeństwa portalu Allegro.pl oraz rybnicką komendą zorganizowali szkolenie w ramach wojewódzkich działań pn. „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” dla młodzieży z Rybnika. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury Niedobczyce. Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnokrajowego programu „Bezpieczne Zakupy w sieci”. Swoim patronatem objął go Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

Szkolenie „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” tym razem w Niedobczycach

Szkolenie dla młodzieży z Rybnika odbyło się wczoraj w Domu Kultury Niedobczyce, przy ul. Barbary 23. Organizatorem przedsięwzięcia są policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komendy Miejskiej Policji w Rybniku we współpracy z ekspertami ds. bezpieczeństwa portalu Allegro.pl. W ramach zainaugurowanych wojewódzkich działań pn. „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” mundurowi wspólnie z ekspertem ds. bezpieczeństwa z serwisu Allegro.pl. przeprowadzili wykłady, podczas których prelegenci zwrócili uwagę na bezpieczeństwo podczas korzystania z usług sklepów internetowych. Zwrócono również uwagę na zachowanie osób w internetowej przestrzeni, przestrzegania zasad netykiety.

Szkolenie „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” tym razem w Niedobczycach

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się jakie uprawnienia ma kupujący oraz na co uważać podczas zakupów przez internet. Młodzież chętnie i aktywnie uczestniczyła w szkoleniu, a także zadawała pytania prelegentom związane z tematyką projektu.

Prelegenci podczas konferencji w Niedobczycach
 

Wydarzenie odbyło się w ramach ogólnokrajowego programu „Bezpieczne Zakupy w sieci”. Swoim patronatem objął go Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk.

 • Prelegenci szkolenia „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni”.
 • Szkolenie „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” tym razem w Niedobczycach
 • Szkolenie „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” tym razem w Niedobczycach - wystąpienie prelegentów.
 • Szkolenie „Dej pozór na zagrożenia w cyberprzestrzeni” tym razem w Niedobczycach - wystąpienie prelegentów.
 • Jeden ze slajdów prezentacji.
 • Policjant z KWP w Katowicach prowadzi szkolenie dla uczniów szkół w Rybniku.
 • Kom. Marcin Biniek podczas swojego wystąpienia.
 • C. d. szkolenia dla uczniów w Rybniku.
 • Młodzież ze szkół w Rybniku podczas szkolenia.
Ładowanie odtwarzacza...