Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Rybnik

Odnalazła się Pani Joanna. O jej zaginięciu informowaliśmy przedwczoraj na naszej stronie. Kobieta przebywa na terenie jednego ze śląskich miast.

Kobieta po raz ostatni widziana była 3 kwietnia 2019 roku. Od tego czasu zaginiona z nikim nie nawiązała kontaktu i nie poinformowała gdzie jest. Rybniccy policjanci sprawdzili miejsca, w których mogła przebywać 36-latka. Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że kobieta przebywa na terenie jednego ze śląskich miast.

Dziękujemy wszystkim dziennikarzom, którzy pomogli policjantom Komendy Miejskiej Policji w Rybniku w poszukiwaniach, publikując informację oraz wizerunek zaginionej w środkach masowego przekazu. Jednocześnie prosimy o usunięcie zdjęć oraz komunikatów z uwagi na ustanie przyczyn publikacji.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.